MiDeer Samolepky silnice barevné

TOP 20 v kategorii Dětské samolepky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

MiDeer Samolepky silnice barevné

Nejlevnější nabídky (4)

Skladem • 1 varianta49 Kč89 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 737 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč100 % • 291 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta70 Kč20 neověřených recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Věk od
3 let

Recenze

• , zakoupeno v ALL FOR RELAXX

Šířka i s trávou 6 cm, samotná silnice 3,5 cm. Ale jezdíme po ní i velkýma traktorama. :) Obyčejné papírové samolepky. Nalepila jsem na zbytky starého lina a přelepila průhlednou izolepou, aby to vydrželo ježdění autíčky. Domácí tvoření, syn 4 roky nadšeně fandil, spousta zábavy. Lepší, než koupit hotové hračky. Z krabic k tomu vyrábíme garáže. Jinde jsem přikoupila dřevěnou duhu a máme mosty a tunely. Benzinku ze sady jsem nalepila na krabičku od jiné nalepovací silnice (roličky). Jsou tam i dopravní značky, parkoviště, nádraží, výhybky, křižovatky, semafory... Lepenka drží dobře, byť papír a potisk je úplně obyčejný. Narozdíl od jiných značek nelepí shora a nechytá chlupy. Tisk by mohl být lepší. Ale za ty peníze spousta zábavy. Koupila bych znovu. Možná i dokoupíme. :) Dá se to nalepit i po poličkách, skříňkách, prkýnkách, po tvrdých foliových deskách, kartonech od krabic. Na podlahu by to bylo na jedno použití a to by byla škoda. :)

• , zakoupeno v Mamito.cz

Nalepili jsme na vršek nízké komody, syn naprosto nadšený. Samolepky jsou krásné a kvalitní, pokud špatně nalepíte lehce sundáte, nezanechávají na desce lepidlo.

Parametry produktu

Výrobce
Věk od
3 let

Popis produktu

Papírové pásky a samolepky k vytvoření silnice na podlaze či stole. Vytvoř si silnice či celé město kdekoliv budeš chtít! Páska se snadno lepí i sundává, přitom je odolná proti poškození.

Pomocí samolepek MiDeer vyčaruješ jakýkoliv rozměr budeš chtít. Kruh, čtverec, ovál, záleží jen na tvojí fantazii.

Součástí balení jsou dvě role silnice, zatáčky a spousta značek, závor a semaforů.

Samolepka je široká 4,8 cm a celková délka je 5 m.

Samolepku je vhodné použít na hladký podklad jako je linoleum, parkety nebo stůl.

Rozměry balení: 4,7 cm x 17,5 cm x 20 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč81 recenzíDalší informace
Do obchodu